Price Range: From to

Compare Listings

Gjiri i Lalzit, Okazion shes apartament 2+1+BLK

Vala Mar Residences, Rruga e bregdetit, Shqipëria
71.000€

Description

Ne Kompleksin e ri cilesor VALA MAR Gjiri i Lalzit
Shitet me cmim OKAZION apartament 2+1+ballkon, me siperfaqe 78 m2, kati 3 dhe i fundit, me pamje nga deti.
Apartamenti eshte i perfunduar dhe i shtruar me laminat.
Cmimi eshte Okazion 71.000 Euro.

  • Address: Vala Mar Residences, Rruga e bregdetit, Shqipëria
  • City: Gjiri i Lalzit
  • Country: Albania

Detail

Updated on Nëntor 24, 2017 at 12:56 pm

  • Property ID: PR4009
  • Price: 71.000€
  • Property Size: 78 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Në shitje

Contact info

Mari
Mari
0662284543

Inquire about this property

Similar Properties

Duke filluar nga1.730€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

Real Estate Inf 93

3 vjet ago

Duke filluar nga1.730€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

3 vjet ago

45.000€830€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 49.5

Apartament

Kontakt shpk

3 vjet ago

45.000€830€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 49.5

Apartament

3 vjet ago

190.000€

Shitet 1+1 Prane Stadiumit

Rruga Dervish Hima, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 109

Apartament

Real Estate Inf 93

3 vjet ago

190.000€

Bed: 1Bath: 1m²: 109

Apartament

3 vjet ago

Beds: 2+1Baths: 2m²: 144

Apartament

Avokati

3 vjet ago

80.000€

Beds: 2+1Baths: 2m²: 144

Apartament

3 vjet ago